KONSULTANT ds. PROMOCJI I SPRZEDAŻY USŁUG SZKOLENIOWYCH

Doris1 zmn

OPIS STANOWISKA
*tworzenie planów marketingowych
*przygotowywanie ofert szkoleniowych
*promocja firmy
*organizacja eventów
*tworzenie planu pozyskiwania nowych
  klientów i nadzór nad jego realizacją
*aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych,
  korporacyjnych, instytucjonalnych i biznesowych
*aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych
*dbanie o pozytywne relacje z klientami, kontakty
  mailowe i telefoniczne
*zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
*budowanie własnego portfolio klientów
*sprzedaż usług edukacyjnych
*realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
*przygotowywanie umów partnerskich
*planowanie i organizowanie spotkań prezentacyjnych
*dystrybucja  i zarządzanie logistyką materiałów
  reklamowych
*reprezentowanie firmy na zewnątrz
*analiza i raporty biznesowe
OFERUJEMY
*ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę
  w stabilnej organizacji
*kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi
*naukę j.angielskiego
*profesjonalne szkolenia
*wysoki poziom samodzielności w działaniach
*możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
*zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
*możliwość skonfrontowania wiedzy nabytej w trakcie
  studiów z rzeczywistością biznesową
*możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia
  kompetencji
*możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu
  praktyk
*atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia
  prowizyjnego uzależniony od efektów pracy
*narzędzia do pracy (telefon i laptop)
OCZEKUJEMY
*wykształcenia wyższego I-II stopnia (preferowane
  marketing, reklama, zarządzanie, handel)
*kierunkowej wiedzy
*płynnej znajomości języka polskiego
*doskonałych zdolności interpersonalnych
*zdolności negocjacyjnych
*wysokiej kultury osobistej
*znajomości narzędzi marketingowych i technik sprzedaży
*kreatywności i nastawienia na cel
*dyspozycyjności, zaangażowania i gotowości do pracy
  wielozadaniowej
*samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy
*silnej motywacji do pracy
*(mile widziana znajomość języka angielskiego)
*(doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie
  dodatkowym atutem)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez C.E.T.Centaurea z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Edukacyjno-Turystyczne CENTAUREA z siedzibą w Łodzi przy ul. Julianowskiej 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ZADZWOŃ BĄDŹ ZGŁOŚ SIĘ ON-LINE