KONSULTANT ds. PROMOCJI I SPRZEDAŻY USŁUG SZKOLENIOWYCH

Doris1 zmn

OPIS STANOWISKA
*tworzenie planów marketingowych
*przygotowywanie ofert szkoleniowych
*promocja firmy
*organizacja eventów
*tworzenie planu pozyskiwania nowych
  klientów i nadzór nad jego realizacją
*aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych,
  korporacyjnych, instytucjonalnych i biznesowych
*aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych
*dbanie o pozytywne relacje z klientami, kontakty
  mailowe i telefoniczne
*zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
*budowanie własnego portfolio klientów
*sprzedaż usług edukacyjnych
*realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
*przygotowywanie umów partnerskich
*planowanie i organizowanie spotkań prezentacyjnych
*dystrybucja  i zarządzanie logistyką materiałów
  reklamowych
*reprezentowanie firmy na zewnątrz
*analiza i raporty biznesowe
OFERUJEMY
*ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę
  w stabilnej organizacji
*kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi
*naukę j.angielskiego
*profesjonalne szkolenia
*wysoki poziom samodzielności w działaniach
*możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
*zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
*możliwość skonfrontowania wiedzy nabytej w trakcie
  studiów z rzeczywistością biznesową
*możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia
  kompetencji
*atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia
*narzędzia do pracy (telefon, laptop)
OCZEKUJEMY
*wykształcenia wyższego I-II stopnia (preferowane
  marketing, reklama, zarządzanie, handel)
*kierunkowej wiedzy
*płynnej znajomości języka polskiego
*doskonałych zdolności interpersonalnych
*zdolności negocjacyjnych
*wysokiej kultury osobistej
*znajomości narzędzi marketingowych i technik sprzedaży
*kreatywności i nastawienia na cel
*dyspozycyjności, zaangażowania i gotowości do pracy
  wielozadaniowej
*samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy
*silnej motywacji do pracy
*mile widziana znajomość języka angielskiego
*doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie
  dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016, informujemy, że:
Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Centrum Edukacyjno-Turystyczne "CENTAUREA" z siedzibą w Łodzi (91-471), ul.Łagiewnicka 118b.
Powierzone dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zakwalifikowania właściciela ww. danych do udziału w dofinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny bezpłatnym kursie języka angielskiego.
Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą.
Każdy ma prawo do:
- żądania od Administratora dostępu do danych osobowych i sprostowania danych osobowych,
- żądania usunięcia danych przetwarzania bezpodstawnie,
- żądania ograniczenia przetwarzania danych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
- żądania przenoszenia danych do innego administratora danych lub do Państwa (w zakresie określonym art. 20 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych),
- wniesienia skargi do Organu Nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie powierzonych danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych.
ADO może przechowywać dane osobowe dłużej, ale stanie się tak wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie.

C.E.T. Centaurea nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

ZADZWOŃ BĄDŹ ZGŁOŚ SIĘ ON-LINE