SEKRETARKA - ASYSTENTKA DYREKTORA

sekretarka1 zmn

Opis stanowiska:

  •     administracyjne i logistyczne zarządzanie funkcjonowaniem szkoły
  •     prowadzenie dokumentacji sekretariatu
  •     pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych
  •     zarządzanie, koordynowanie i rozliczanie pracy kadry dydaktycznej
  •     organizowanie i kontrola funkcjonowania grup szkoleniowych
  •     tworzenie planów marketingowych
  •     organizowanie eventów
  •     sprzedaż usług edukacyjnych
  •     tworzenie baz danych
  •     reprezentowanie i promowanie szkoły na zewnątrz
  •     bieżąca obsługa szkoły
  •     analiza i tworzenie raportów biznesowych

Wymagania:

  •     wykształcenie wyższe
  •     kierunkowa wiedza
  •     płynna znajomość języka polskiego
  •     doskonałe zdolności interpersonalne
  •     zdolności negocjacyjne
  •     wysoka kultura osobista
  •     znajomość narzędzi marketingowych i technik sprzedaży
  •     kreatywność i nastawienie na cel
  •     dyspozycyjność, zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej
  •     samodzielność i bardzo dobra organizacji czasu pracy
  •     silna motywacja do pracy
  •     doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  •     mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  •     ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji
  •     kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi
  •     profesjonalne szkolenia
  •     wysoki poziom samodzielności w działaniach
  •     możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  •     naukę języka angielskiego
  •     możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  •     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia
  •     nowoczesne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez C.E.T.Centaurea z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Edukacyjno-Turystyczne CENTAUREA z siedzibą w Łodzi przy ul. Julianowskiej 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ZADZWOŃ BĄDŹ ZGŁOŚ SIĘ ON-LINE