SEKRETARKA - ASYSTENTKA DYREKTORA

sekretarka1 zmn

Opis stanowiska:

  •     administracyjne i logistyczne zarządzanie funkcjonowaniem szkoły
  •     prowadzenie dokumentacji sekretariatu
  •     zarządzanie, koordynowanie i rozliczanie pracy kadry dydaktycznej
  •     organizowanie i kontrola funkcjonowania grup szkoleniowych
  •     tworzenie planów marketingowych
  •     pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych
  •     sprzedaż usług edukacyjnych
  •     analiza i tworzenie raportów biznesowych
  •     organizowanie eventów
  •     tworzenie baz danych
  •     reprezentowanie i promowanie szkoły
  •     bieżąca obsługa szkoły i realizacja delegowanych przez Dyrektora zadań

Wymagania:

  •     kierunkowa wiedza
  •     płynna znajomość języka polskiego
  •     doskonałe zdolności interpersonalne
  •     zdolności negocjacyjne
  •     wysoka kultura osobista
  •     znajomość narzędzi marketingowych i technik sprzedaży
  •     kreatywność i nastawienie na cel
  •     wysoka dyspozycyjność, zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej
  •     samodzielność i bardzo dobra organizacji czasu pracy
  •     gotowość do rozwoju zawodowego
  •     silna motywacja do pracy
  •     znajomość języka angielskiego i doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  •     ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji
  •     kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi
  •     profesjonalne szkolenia
  •     wysoki poziom samodzielności w działaniach
  •     możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  •     możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  •     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia
  •     naukę języka angielskiego
  •     nowoczesne narzędzia do pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016, informujemy, że:
Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Centrum Edukacyjno-Turystyczne "CENTAUREA" z siedzibą w Łodzi (91-471), ul.Łagiewnicka 118b.
Powierzone dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zakwalifikowania właściciela ww. danych do udziału w dofinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny bezpłatnym kursie języka angielskiego.
Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą.
Każdy ma prawo do:
- żądania od Administratora dostępu do danych osobowych i sprostowania danych osobowych,
- żądania usunięcia danych przetwarzania bezpodstawnie,
- żądania ograniczenia przetwarzania danych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
- żądania przenoszenia danych do innego administratora danych lub do Państwa (w zakresie określonym art. 20 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych),
- wniesienia skargi do Organu Nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie powierzonych danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych.
ADO może przechowywać dane osobowe dłużej, ale stanie się tak wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie.

C.E.T. Centaurea nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

ZADZWOŃ BĄDŹ ZGŁOŚ SIĘ ON-LINE